vyuka- inzerce a bazar
Výuka, vzdělávací

Výuka, vzdělávací - bazar, inzerce, inzeráty

Inzeráty v kategorii

Inzerce Výuka, vzdělávací

4. 7.
úterý
Foto není k dispozici Angličtina i pro děti (200,-/60min)

Doučuji každého zájemce od úrovně úplných začátečníků až po středně pokročilé. Mám víc jak desetileté zkušenosti. Pomůcky předem připravené, takže si nemusíte nic dokupovat. Platí se hodina od hodiny. Tel.: +420 732 860 745

200,-
Brno
28. 5.
neděle
Foto není k dispozici Doučování ZŠ o letních prázdninách

Hledáte doučování na pár dní letních prázdnin? Jste na správném místě! Doučuji přes školní rok a ráda pomohu Vašim dětem i o letních prázdninách. Přátelské hodiny, formou her i pro předškolní děti. Stačí si domluvit termín a způsob výuky (online, osobně).

Cena dohodou
Praha
21. 9.
středa
Foto není k dispozici Angličtina i pro

Doučuji každého zájemce od úrovně úplných začátečníků až po středně pokročilé. Mám víc jak desetileté zkušenosti. Pomůcky předem připravené, takže si nemusíte nic kupovat. Platí se hodina od hodiny. Tel.: +420 732 860 745

200,-
Brno
24. 8.
středa
Foto není k dispozici Speciální pedagog

Výuka českého jazyka pro cizince. Vyučujeme dospělé i děti od pěti let. Od října připravujeme prostory pro výuku. Doučujeme jednotlivce i skupinky.

Cena dohodou
Kladno
22. 5.
neděle
Foto není k dispozici Pobyt s kvantováním 17.6.-19.6.2022

KVANTOVÁNÍ SRDCEM - kurz s pobytem 17.6. - 19.6.2022. Naučte se vědomě a efektivně tvořit realitu podle svých přání a potřeb. Kvantování nám přináší neomezené možnosti toho, že se můžeme zbavit všech omezujících myšlenkových faktorů a přivést do svých životů vlny ..

3.999,-
Praha
Stránka: 1


Výuka, vzdělávací

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Výuka, vzdělávací.
Pro změnu inzertní rubriky z Výuka, vzdělávací na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Výuka, vzdělávací
Nápověda - Podmínky - RSS