vyuka- inzerce a bazar
Výuka, vzdělávací

Výuka, vzdělávací - bazar, inzerce, inzeráty

Inzeráty v kategorii

Inzerce Výuka, vzdělávací

31. 8.
pondělí
Foto není k dispozici Španělština s rodilou mluvčí

Jmenuji se Isabel a jsem rodilá mluvčí ze Španělska.Vyučuji španělštinu pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé.Lekce jsou možné i přes Skype, Facebook, atd. Cena 200 kč/hod.

200,-
Náchod
24. 8.
pondělí
Foto není k dispozici Kadeřnické minimum

Máš estetické cítění? Bavila by tě práce s vlasy a péče o ně? Zajímá tě kadeřnická práce? Bavilo by tě stříhat rodinu, přátele a známé? Nabízím jednodenní školení kadeřnického minima. Základní techniky pánských a dámských střihů. Vše v pohodlí vašeho ..

4.000,-
Praha
29. 7.
středa
Krav Maga Gym - nové třídy - nábor začátečníků Krav Maga Gym - nové třídy - nábor začátečníků

Vysoce efektivní bojový systém. Nové kurzy zahajujeme 1.září. Tréninky ve dnech pondělí až čtvrtek. Cena za 1 měsíc / 2x týdně - 800,-Kč

Cena v textu
Plzeň
10. 6.
středa
Foto není k dispozici Doučování německého jazyka

Dobrý den,nabízím doučování německého jazyka dle individuálních potřeb žáka pro 1 a 2 stupeň základních škol.Lokalita Brno-město.Praxe a zertifikace jednotlivých stupňů dle referenčního rámce je samozřejmostí.V případě zájmu o bližší info mě prosím kontaktujte na ..

200,-
Brno
3. 4.
pátek
Jazykové kurzy s rodilými mluvčími Jazykové kurzy s rodilými mluvčími

Dobrý den, jazyková škola Language Forum nabízí jazykové kurzy pro širokou veřejnost - kurzy pro jednotlivce i firemní kurzy. Naučte se jazyky od rodilých mluvčích! Nabízíme intenzivní výuku jazyků, kurzy šité na míru, moderní metody výuky. Zlepšete své osobní jazykové ..

467,-
Praha
Stránka: 1


Výuka, vzdělávací

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Výuka, vzdělávací.
Pro změnu inzertní rubriky z Výuka, vzdělávací na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Výuka, vzdělávací
Nápověda - Podmínky - RSS