Výroba, průmysl - inzerce práce
Výroba, průmysl

Práce v průmyslu, výroba a dělnické profese - inzerce práce a volných pracovních míst

Inzeráty v kategorii

Výroba, průmysl - práce

6. 8.
pondělí
Řidič VZV Řidič VZV

Hledáme nové zaměstnance na dlouhodobý pracovní poměr do podniku v Plzni. Požadavky: - platné oprávnění VZV, platné oprávnění na elektrické vozíky se spalovacím motorem skupiny I. a II. - praxi minimálně 1. rok - zodpovědnost a pečlivost - znalost základů bezpečnosti ..

Cena v textu
Plzeň
6. 8.
pondělí
Zámečník/montážní dělník Zámečník/montážní dělník

Přijmeme šikovné zaměstnance s jakoukoli zkušeností s prací ve výrobě v oboru zámečník, montážník, dělník, nebo i elektro-montážník do výrobního podniku v Plzni! Nástup možný IHNED! Velmi dobré mzdové nástupní podmínky! NABÍZÍME I JINÉ PRACOVNÍ POZICE, ..

Cena v textu
Plzeň
2. 5.
středa
Foto není k dispozici Operátor výroby Kutná Hora - nástup ihned

Prac. pozice: Operátor výroby, skladník, řidič NZV Druh pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr Mzda: do 23 000 Kč netto Lokalita: Kutná Hora, Česko Pro mezinárodní společnost působící v elektrotechnickém průmyslu, sídlící v Kutné Hoře, hledáme technicky zdatné a ..

Cena v textu
Kutná Hora
22. 3.
středa
Svářeč CO2, operátor výroby Svářeč CO2, operátor výroby

Přijmeme operátory výroby a svářeče CO2 pro lokalitu Dobříš okr. Příbram. Plat operátor 120kč/hod čistého Plat : svářeč 170kč/hod čistého. Příspěvek na ubytování 1500kč. Týdenní zálohy. Dotované obědy. Směnný provoz. Práce dlouhodobě na HPP. Ubytování ..

170,-
Plzeň
22. 3.
středa
Foto není k dispozici Operátor výroby

Přijmeme operátorky výroby pro podnik v Mostě. Plat- 100kč/hod čistého. Týdenní zálohy. Příspěvek na ubytování. Ubytování zajištěno. Práce dlouhodobě na HPP.

Cena v textu
Most
7. 3.
úterý
Foto není k dispozici Operátoři výroby

Operátor/ka výroby Místo výkonu práce: - Kaplice, Písek, Český Krumlov Náplň práce: - manuální práce - práce na montážní lince - obsluha strojů, zařízení, nářadí - různé kompletovací činnosti Nabízíme: - platové ohodnocení 90,- Kč/hod. - ..

Cena v textu
Písek
21. 2.
úterý
Foto není k dispozici PRACOVNÍK LAKOVNY

Aircraft Industries, a.s. hledá posilu do svého týmu na pozici PRACOVNÍK LAKOVNY Náplň činnosti: příprava různých výrobků pro lakování a jejich následné lakování Požadujeme: - střední odborné vzdělání s vyučením - praxe výhodou - ochota učit se novým ..

140,-
Uherské Hradiště
Stránka: 1


Výroba, průmysl

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Výroba, průmysl.
Pro změnu inzertní rubriky z Výroba, průmysl na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Výroba, průmysl - inzerce práce
Nápověda - Podmínky - RSS