uklid- inzerce a bazar
Úklid

Úklid - bazar, inzerce, inzeráty

Inzeráty v kategorii

Inzerce Úklid

8.12.
čtvrtek
Foto není k dispozici ÚKLID

Nabízíme precizní úklid Vaší domácnosti, kanceláře. Jednorázově i pravidelně. Zkušenosti 20let . Od 19.12.2022 je možnost předvánočního úklidu. Uklízení je pro nás radostí vše , co nejde vyčistit je pro nás výzvou:) Zakládám si na tom, že dům musí být perfektně ..

Cena dohodou
Neratovice
6.11.
neděle
Foto není k dispozici Pokojská, uklízečka, ubytovatelka

​Hledám paní na úklid a ubytování hostů v rekreačním objektu v Kořenově 1249. Maximální počet lidí 20 v 5 ti pokojích. Příjezd a odjezd hostů nejčastěji v pátek navečer, nebo v sobotu, někdy i během týdne. Vhodné pro ženy v domácnosti, studentky, na mateřské ..

Cena dohodou
Tanvald
15. 2.
úterý
Foto není k dispozici Úklidové práce

Naše firma "Už je čisto" nabízí služby v oblasti úklidů. (domácnosti, firmy, ordinace, úklidy po rekonstrukcích, čištění koberců a čalounění atd.) Nízké ceny, rychlost a pečlivost.

Cena dohodou
Ostrava
7. 2.
pondělí
Foto není k dispozici Úklidové služby

Firma VM Úklidové služby Nabízíme Vám vysoce kvalitní čištění koberců, běhounů, matrací a sedacích souprav. Provádíme čištění kožených sedacích souprav, taburetů a židlí s následnou impregnací. Čištění je vhodné na všechny druhy kůže. Dále nabízíme ..

Cena dohodou
Sušice
4. 9.
sobota
Foto není k dispozici Úklid RD v Úvalech

Hledám slečnu, paní nekuřačku, milou, spolehlivou, pečlivou, bezúhonnou, pracovitou na pravidelný náročný úklid, zkušenosti v tomto oboru vítané, ale není podmínkou v pá 9 – 17 hodin v Úvalech u Prahy a to dlouhodobě. Plat 180,- Kč/hod. s výplatou 1x měsíčně. TEL: 608 ..

Cena v textu
Praha
7. 6.
pondělí
Foto není k dispozici Hospodyně, paní na úklid

Nabízím službu hospodyně do domácnosti, paní na úklid. Možný úklid, praní, žehlení, vaření, drobné práce na zahrádce. Vodňansko, Prachaticko

180,-
Vodňany
22. 3.
pondělí
Foto není k dispozici Nabízím služby chůvy, hospodyně v Libereckém kraj

Nemáte čas uklízet nebo se chcete věnovat svým Koníčkům či práci? Ráda Vám pomohu. Nabízím jednorázové nebo pravidelné úklidy domácností, rodinných domů, kanceláří, penzionu, panelových domů a jiných prostor. Nabízím dlouholeté zkušenosti jako hospodyně v ..

130,-
Liberec
21. 1.
čtvrtek
Nabízím služby chůvy, hospodyně v Libereckém kraj Nabízím služby chůvy, hospodyně v Libereckém kraj

Nemáte čas uklízet nebo se chcete věnovat svým koníčkům či práci? Ráda Vám pomohu. Nabízím jednorázové nebo pravidelné uklidy domácnosti, rodinných domů, kanceláří, penzionu, panelových domů a jiných prostor. Nabízím dlouholeté zkušenosti jako hospodyně v domacnosti, ..

120,-
Liberec
4. 1.
pondělí
Foto není k dispozici Úklid rekreační chaty

Hledám flexibilní paní na úklid rekreační turistické chaty na Kohútce. Práci nabízím od března 2021. Úklid bude probíhat podle obsazenosti chaty, proto je práce vhodná pro časově flexibilního člověka, například pro čerstvou důchodkyni. Vhodné pro ženy z Velkých Karlovic, ..

Cena dohodou
Vsetín
Stránka: 1


Úklid

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Úklid.
Pro změnu inzertní rubriky z Úklid na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Úklid
Nápověda - Podmínky - RSS