uklid- inzerce a bazar
Úklid

Úklid - bazar, inzerce, inzeráty

Inzeráty v kategorii

Inzerce Úklid

4. 9.
sobota
Foto není k dispozici Úklid RD v Úvalech

Hledám slečnu, paní nekuřačku, milou, spolehlivou, pečlivou, bezúhonnou, pracovitou na pravidelný náročný úklid, zkušenosti v tomto oboru vítané, ale není podmínkou v pá 9 – 17 hodin v Úvalech u Prahy a to dlouhodobě. Plat 180,- Kč/hod. s výplatou 1x měsíčně. TEL: 608 ..

Cena v textu
Praha
7. 6.
pondělí
Foto není k dispozici Hospodyně, paní na úklid

Nabízím službu hospodyně do domácnosti, paní na úklid. Možný úklid, praní, žehlení, vaření, drobné práce na zahrádce. Vodňansko, Prachaticko

180,-
Vodňany
22. 3.
pondělí
Foto není k dispozici Nabízím služby chůvy, hospodyně v Libereckém kraj

Nemáte čas uklízet nebo se chcete věnovat svým Koníčkům či práci? Ráda Vám pomohu. Nabízím jednorázové nebo pravidelné úklidy domácností, rodinných domů, kanceláří, penzionu, panelových domů a jiných prostor. Nabízím dlouholeté zkušenosti jako hospodyně v ..

130,-
Liberec
21. 1.
čtvrtek
Nabízím služby chůvy, hospodyně v Libereckém kraj Nabízím služby chůvy, hospodyně v Libereckém kraj

Nemáte čas uklízet nebo se chcete věnovat svým koníčkům či práci? Ráda Vám pomohu. Nabízím jednorázové nebo pravidelné uklidy domácnosti, rodinných domů, kanceláří, penzionu, panelových domů a jiných prostor. Nabízím dlouholeté zkušenosti jako hospodyně v domacnosti, ..

120,-
Liberec
4. 1.
pondělí
Foto není k dispozici Úklid rekreační chaty

Hledám flexibilní paní na úklid rekreační turistické chaty na Kohútce. Práci nabízím od března 2021. Úklid bude probíhat podle obsazenosti chaty, proto je práce vhodná pro časově flexibilního člověka, například pro čerstvou důchodkyni. Vhodné pro ženy z Velkých Karlovic, ..

Cena dohodou
Vsetín
18.11.
středa
Nabízím služby chůvy, hospodyně v Libereckém kraj Nabízím služby chůvy, hospodyně v Libereckém kraj

Nemáte čas uklízet nebo se chcete věnovat svým koníčkům či práci? Ráda Vám pomohu. Nabízím jednorázové nebo pravidelné úklidy domácností, rodinných domů, kanceláří, penzionu, panelových domů a jiných prostor. Nabízím dlouholeté zkušenosti jako hospodyně v ..

120,-
Liberec
28.10.
středa
Foto není k dispozici Žehlení prádla

Nabízím služby žehlení pradla, Po dohodě možnost i prani. Pro pradlo si prijedu az k Vam a přivezu v daný termin zpět vyžehlene. Žehleni pro domacnost: Košile, halenky 15kč/kus Rovne pradlo-ubrusy, cichy, .. 45kč/kus Ostatní-trička, kalhoty, mikiny, dětské, . . 45kč za ..

Cena v textu
Sedlčany
19.10.
pondělí
Vyklízení bytů v Praze od firmy Obchody levně Vyklízení bytů v Praze od firmy Obchody levně

Vyklízení bytů Praha vyklízíme cokoliv od firmy Obchody levně na nás se můžete spolehnout. Všechny naše Vyklízení bytů Praha vyklízíme cokoliv od firmy Obchody levně zajišťují spolehliví a osvědčení pracovníci, při vyklízení dbáme i na dobré sousedské vztahy,

Cena dohodou
Praha
27. 4.
pondělí
Foto není k dispozici Nabízím služby chůvy, hospodyně v libereckém kraji

Nemáte čas uklízet nebo se chcete věnovat svým koníčkům či práci? Ráda Vám pomohu. Nabízím jednorázové nebo pravidelné úklidy domácnosti, rodinných domů, kanceláří, penzionu, panelových domů a jiných prostor. Nabízím dlouholeté zkušenosti jako hospodyně v domácnosti, ..

120,-
Liberec
Stránka: 1


Úklid

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Úklid.
Pro změnu inzertní rubriky z Úklid na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Úklid
Nápověda - Podmínky - RSS