ucetnictvi- inzerce a bazar
Účetnictví, poradenství

Účetnictví, poradenství - bazar, inzerce, inzeráty

Inzeráty v kategorii

Inzerce Účetnictví, poradenství

26. 5.
středa
Foto není k dispozici Likvidace firem

Zlikvidujeme jakkoliv firmu s.r.o. nebo a.s., změníme název a sídlo, jmenujeme likvidátora a provedeme likvidaci Vaší problémové firmy.Vše jsme schopni vyřídit během 24 hodin s veškerým servisem a zápisem do obchodního rejstříku.

Cena dohodou
Praha
18. 1.
pondělí
Foto není k dispozici Účetní a daňové služby

Účetní a daňové služby: podvojné i jednoduché účetnictví, daňová evidence, mzdy. Zpracování daňových přiznání (daně z příjmů, DPH, silniční daň, majetkové daně). Hlášení intrastat. Pečlivost je samozřejmostí, komunikace s úřady, 20-tiletá praxe v oboru. Cena dle ..

Cena v textu
Plzeň
17.11.
úterý
Foto není k dispozici Hledám účetní

Hledám účetní pro svou firmu v LOUNECH. Jedná se o účetnictví pro s.r.o. a mzdy, včetně příslušných agend. Účetnictví zpracovávat na firmě stačí dva dny v týdnu. Může být OSVČ nebo zaměstnanec, dle dohody. Nástup 1.1.2021

Cena dohodou
Louny
1.10.
čtvrtek
Foto není k dispozici Účetnictví bez nervů a pokut

Účetní firma s dlouholetou praxí nabízí zpracování účetnictví, mzdové agendy a včasné podání veškerých přiznání, souvisejících s chodem společnosti včetně komunikace s úřady. Na přání zavádíme pro střední a malé s.r.o. elektronické účtování včetně sw a ..

Cena dohodou
Brno
22. 7.
středa
Foto není k dispozici Nestává se personalistika fenoménem této doby?

Pro optimalizaci HR nabízíme fungující řešení: - Zpracování návrhu vhodné organizační struktury, společně s návrhem aplikovatelného systému řízení - Zpracování návrhu Popisů pracovních činností pro všechny pracovní pozice - Zpracování návrhu specifikace rozpisu ..

Cena dohodou
Praha
Stránka: 1


Účetnictví, poradenství

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Účetnictví, poradenství.
Pro změnu inzertní rubriky z Účetnictví, poradenství na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Účetnictví, poradenství
Nápověda - Podmínky - RSS