ucetnictvi- inzerce a bazar
Účetnictví, poradenství

Účetnictví, poradenství - bazar, inzerce, inzeráty

Inzeráty v kategorii

Inzerce Účetnictví, poradenství

29. 9.
čtvrtek
Foto není k dispozici Účetní služby

Nabízíme účetní služby pro podnikatele (daňová evidence,podvojné účetnictví) v okolí Jaroměře,Náchoda a České Skalice. Pracujeme v oboru již od roku 1998. Veškeré další informace a kontakty najdete na našich stránkách.

Cena dohodou
Náchod
9. 9.
pátek
Foto není k dispozici Vedení daňové evidence

Nabízím kompletní vedení daňové evidence, mzdy,daně, daňová přiznání DPH, daň FO,veškerá komuniakce s úřady FÚ, OSSZ, zdravotní pojišťovny, elektronická podání,kontrolní hlášení.Pomohu při založení firmy.Dlouholetá praxe,spolehlivost,ochota.

Cena dohodou
Brno
6. 6.
pondělí
Účetnictví Účetnictví

Nabízím externí vedení účetnictví včetně zpracování mezd v úč.programu Eko-Soft .

Cena dohodou
Kolín
30. 5.
pondělí
KOMPLETNÍ ÚČETNÍ SERVIS KOMPLETNÍ ÚČETNÍ SERVIS

Chcete mít pečlivě zpracované účetnictví? Účetní s dlouholetou praxí nabízí zpracování veškerých dokladů pro živnostníky, drobné podnikatele a firmy, plátcům i neplátcům. Vyřízení a komunikace na FÚ ( DPH, kontrolní hlášení, silniční daň, atd.), ČSSZ a ZP ..

Cena dohodou
Praha
25. 5.
středa
Foto není k dispozici Zpracování účetnictví, DPH, mezd + poradenství

Nabízíme kompletní zpracování daňové evidence, kontrolních hlášení DPH, mzdové agendy. Individuální přístup - rádi za Vámi přijedeme - okr. Příbram, Praha-západ

Cena dohodou
Dobříš
7. 3.
pondělí
Foto není k dispozici Vedení daňové evidence, účetnictví

Nabízím vedení daňové evidence, účetnictví OSVČ, menším a středním firmám. Zpracování přiznání k dani silniční, dani z příjmů, DPH včetně kontrolního hlášení. Komunikace s úřady.

Cena dohodou
Uherský Brod
4. 2.
čtvrtek
Foto není k dispozici Externí účetní Praha-východ, Praha

Nabízíme externí vedení účetnictví a daňové evidence pro fyzické a právnické osoby.DPH,kontrolní hlášení. Personální a mzdové agendy. Osobní přístup a loajalita je samozřejmostí.Případě zájmu a dalších otázek nás kontaktujte na emailu Pospíšilová 778 063 825 nebo ..

Cena dohodou
Praha
1. 9.
úterý
Foto není k dispozici Vedení účetnictví

Nabízíme •vedení účetnictví •vedení daňové evidence (jednoduché účetnictví) •vedení personální a mzdové agendy •rekonstrukci účetnictví / daňové evidence •zpracování daňových přiznání •zastupování na úřadech •vypracování projektů pro ..

Cena dohodou
Kolín
29. 7.
středa
Foto není k dispozici Účetnictví, daně

Vedení účetnictví, daňové evidence, DPH, mezd, rekonstrukce účetnictví, styk s úřady. Dlouhodobá i krátkodobá spolupráce.

Cena dohodou
Znojmo
19. 6.
pátek
Foto není k dispozici Kompletní vedení účetnictví, daň.evidence

Nabízím kompletní zpracování účetnictví, daňové evidence, mezd, silniční daně, roční uzávěrku, včetně podání na příslušné úřady. Praxe min. 5 let. Cena dohodu dle náročnosti. Tel.: 604 438 611

Cena dohodou
Chomutov
24. 5.
neděle
Odkoupeni, převzetí, likvidace firm Odkoupeni, převzetí, likvidace firm

Jste účetní, právník, likvidátor, daňový ci ekonomicky poradce? Víte o krachující, zadlužené firme? Ozvete se nám a společné zařídíme veškeré náležitosti spojené s prodejem, převodem nebo likvidaci společnosti. Tel.: +420603212522, meil: super.business@seznam.cz

Cena dohodou
Praha
21. 3.
sobota
Vedení účetnictví, daňové evidence Vedení účetnictví, daňové evidence

Mám praxi účetní i kontrolora FÚ. Firmám i živnostníkům zajistím vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, daňových přiznání, různých přehledů a výkazů. Najdu optimální řešení Vašich účetních a daňových záležitostí. Svým klientům jsem vždy ..

Cena dohodou
Kralupy nad Vltavou
4. 3.
středa
Foto není k dispozici Finanční poradenství

Máte či přemýšlíte o sjednání pojistné smlouvy na auto, zdraví či spoření? Víte za co platíte pojišťovnám? Zprostředkovávám informace a aktualizace u různých pojišťoven odpovídající Vašim finančním možnostem , jejich výhody i nevýhody. Záleží jen na Vás, jestli ..

Cena v textu
Karlovy Vary
16. 1.
pátek
Foto není k dispozici Vedení účetnictví a daňové evidence

Nabízím vedení účetnictví a daňové evidence, vč. zpracování mezd a veškeré agendy týkající se podnikání. Praxe 15 let. tel. 739511303

Cena dohodou
Uherské Hradiště
5. 1.
pondělí
Foto není k dispozici Kompletní zpracování účetnictví a daňové evidence.

Nabízím kompletní zpracování účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání, účetních závěrek. Rekonstrukce účetnictví. Poskytuji poradenství. Nabídka služeb je určena jak pro fyzické, tak pro právnické osoby. rydlova.k@seznam.cz tel.:724 081 918

Cena dohodou
Liberec
Stránka: 1 2


Účetnictví, poradenství

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Účetnictví, poradenství.
Pro změnu inzertní rubriky z Účetnictví, poradenství na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Účetnictví, poradenství
Nápověda - Podmínky - RSS