tvurci- inzerce a bazar
Tvůrčí služby

Tvůrčí služby - bazar, inzerce, inzeráty

Inzeráty v kategorii

Inzerce Tvůrčí služby

1. 8.
úterý
Tvořte svůj projekt Tvořte svůj projekt

Nedaří se vám to, co chcete? Poˇjdte s námi do programu tvoření. Za 12 týdnů vytvoříte to, co si myslíte, že nejde nebo není možné. Začínáme 4.8.2017 - cena za první setkání je 100,-Kč začínáme na adrese - Zátiší 513, Rožnov pod Radhoštěm, vila Slunečnice info ..

Cena dohodou
Rožnov pod Radhoštěm
26. 1.
úterý
Portrétní, svatební a dětská fotografie Praha Portrétní, svatební a dětská fotografie Praha

Nabízím fotografování svateb, portrétů a dětí pro různé účely v Praze a okolí. Pokud chcete darovat někomu blízkému svému srdci fotografování s láskou, je možné zakoupit dárkový poukaz.

Cena dohodou
Praha
29. 5.
pátek
Kosmetička,pedikérka Kosmetička,pedikérka

Do našeho studia ve středu Brna přijmeme na ŽL pedikérku a kosmetičku.Jedná se o dvousměnný provoz víkendy volné.V případě zájmu volejte736200957

Cena dohodou
Brno
16. 4.
čtvrtek
Foto není k dispozici I pro vás !

Dovolená zdarma. Možnost využít služební Audi A-4, Pravidelný měsíční příjem ze sociální sítě. Více na tel.-775680762 .Pobočka Kolín.

Cena dohodou
Kolín
19. 1.
pondělí
Fotografování v přírodě Fotografování v přírodě

Nabízím fotografování žen, dětí, rodin, těhotenské foto, svatby, vítání občánků, křtiny. Spolupracuji s vizážistkou. Znojmo a okolí. 10 důvodů, proč právě my jsme ty pravé pro vaše fotografie: 1. spolupracuji s profesionální vizážistkou (proto píšu my :)) ..

Cena dohodou
Znojmo
10.11.
pondělí
Foto není k dispozici Kadeřnictví mobilní

Kadeřnice pro zaměstnané, seniory, matky na MD k Vám domů na zavolání tel. 732 177 257 , pro okres Rakovník

Cena dohodou
Rakovník
10.10.
pátek
Kurzy olejomalby v Praze Kurzy olejomalby v Praze

Dne 25.10.2014, 1.11.2014, 8.11.2014 a 13.12.2014 se v Praze uskuteční jednodenní kurzy olejomalby technikou Boba Rosse. Kurz je určen pro každého od 9 let. Děti mladší 9-ti let lze na jakýkoliv kurz přihlásit po osobní dohodě, případně lze přihlásit dítě na speciální dětský ..

2.000,-
Praha
4.10.
sobota
Foto není k dispozici NUMEROLOGICKÝ ROZBOR

Zpracuji numerologický rozbor vašeho jména, bydliště, partnerského vztahu, firmy, zdravotního stavu atd. Vypočítám vhodné jméno pro vaše dítě. Chcete-li zjistit příčinu nezdarů nebo hledáte šťastné datum pro důležitý životní krok, volejte na tel. 734 650 176.

300,-
Havířov
7. 4.
pondělí
Čištění peří a výrobky z ovčí vlny Čištění peří a výrobky z ovčí vlny

Nabízíme vyčištění vašeho peří horkou parou, ušítí přikrývek, polštářů, peřin včetně dodání sypkoviny. Vykoupíme jakékoli množství nebarevné ovčí vlny. Nabízíme široký sortiment výrobků z ovčí vlny.

Cena dohodou
Jičín
Stránka: 1


Tvůrčí služby

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Tvůrčí služby.
Pro změnu inzertní rubriky z Tvůrčí služby na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Tvůrčí služby
Nápověda - Podmínky - RSS