pujcovna- inzerce a bazar
Půjčovny

Půjčovny - bazar, inzerce, inzeráty

Inzeráty v kategorii

Inzerce Půjčovny

9. 6.
čtvrtek
Foto není k dispozici Taxi

Pronájem vozů taxi. Vozy Škoda Superb II. a Škoda Octavia II. a III. plně vybavených na provoz taxi, včetně taxametru,transparentu,pojištění a servisu vozů . Ceny od 529.- kč za den. Bez omezení kilometrů a času i pro soukromé účely. Zajistíme koncesi i dispečink.

Cena v textu
Praha
9. 5.
pondělí
LEVNYRENTCARS.CZ LEVNYRENTCARS.CZ

Nemáte k dispozici vůz, protože si ho vzala vaše partnerka, nebo jste ho nechali na určitou dobu v autoservisu? A, nebo si chcete zkrátka jen tak vyjet, aniž byste o tom měli komukoli říkat? Ať už máte důvod k půjčení auta jakýkoli, je tu naše autopůjčovna LEVNÝ RENT CARS, ..

Cena dohodou
Praha
21. 5.
čtvrtek
Autopujcovna dodavky,skoda octavia II 1,9-2,0 tdi Autopujcovna dodavky,skoda octavia II 1,9-2,0 tdi

Vyhlasujeme valku konkurenci....-----Rozhodně nebudeme zkoumat, kolik jste ujeli kilometrů, a pak vám nevystavíme účet za absolvovanou dlouhou cestu, který vycucne vaši peněženku. S tím se můžete setkat u jiných autopůjčoven, nikoli však u nás...dale v nabidce Skoda octavia II ..

500,-
Praha
16. 3.
pondělí
Foto není k dispozici Půjčovna stavební techniky,nářadí,lešení +přivezu-

Půjčujeme -stavební stroje a nářadí (vibrační desky,vibrační pechy,míchačky, bourací kladiva, řezačky polystyrenu, řezačky na dlažbu, elektrocentrály, stavební podpěry, vrtačky, aku šroubováky a mnoho dalšího. -Zahradní technika: křovinořezy, sněžné frézy, sekacky ..

200,-
Mladá Boleslav
23. 7.
středa
Foto není k dispozici PRONAJEM ATRAKCÍ

Pronajímáme různé pouťové atrakce od nafukovacích skluzavek nebo nafukovacích dětských hřišť dětských kolotočů , houpaček atd. výběr atrakci je široky a nelze je vypisovat všechny. Pronajmout si naše atrakce můžete na různé akce typu Dětských dnů nebo i soukromích ..

Cena dohodou
Kolín
Stránka: 1


Půjčovny

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Půjčovny.
Pro změnu inzertní rubriky z Půjčovny na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Půjčovny
Nápověda - Podmínky - RSS