kurzy- inzerce a bazar
Kurzy a školení

Kurzy a školení - inzerce služeb

Inzeráty v kategorii

Inzerce Kurzy a školení

8.12.
úterý
Nejlepší vánoční dárek Nejlepší vánoční dárek

Jaký dárek to je? Investujte do sebe. Když budete štastnější, méně ve stresu, budete mít kvalitnější vztahy obdarujete tím nejen sebe ale také své blízké. Proto jsem připravila speciální vánoční akci, kterou můžete do konce tohoto roku využít. Více informací najdete na ..

Cena dohodou
Praha
30.11.
pondělí
Trápí vás nějaké trauma z minulosti? Trápí vás nějaké trauma z minulosti?

Existuje efektivní způsob, jak se vypořádat se selháními, negativními zkušenostmi a stresem, který nemá zjevnou příčinu v přítomnosti? Může to vyřešit účinná, individuální terapie bez léků, drog či hypnozy. Můžete vyřešit vše, co vás brzdí na cestě k úspěchu, co ..

Cena dohodou
Praha
1. 6.
pondělí
TÁBOR S KOŇMI 2015 FORMOU KURZU PŘIROZENÉ KOMUNIKA TÁBOR S KOŇMI 2015 FORMOU KURZU PŘIROZENÉ KOMUNIKA

LETNÍ TÁBOR S KOŇMI 2015 GAME WITH HORSES S JIŽ PATNÁCTILETOU TRADICÍ FORMOU KURZU PŘIROZENÉ KOMUNIKACE A WESTERN RIDINGU NA RANČI FALADA V ČESKÉ LÍPĚ. Programem kurzu je především nácvik her sloužících k výcviku koně zábavnou formou a je vhodný pro úplné začátečníky i ..

2.000,-
Česká Lípa
8. 9.
pondělí
Foto není k dispozici BAVME SE ANGLICKY

Konverzovat se dá na jakékoli úrovni angličtiny a vede to k jejímu rychlému zvládnutí a rozvoji. Neortodoxní, prakticky vedená výuka angličtiny pro dospělé a děti. Nemusíte dojíždět (Plzeň, Nepomuk a okolí). Zkuste hodinu ZDARMA.

Cena dohodou
Plzeň
24. 6.
úterý
Foto není k dispozici Rekvalifikační kurz stříhání psů

Salon Anjuli v Praze 4 nabízí velmi intenzivní rekvalifikační kurzy stříhání psů akreditované ministerstvem školství. Zájemci vedení na úřadu práce si tedy mohou podat žádost o proplacení kurzu. Více informací na www.strihani-anjuli.cz nebo na tel.: 603 836 081

25.000,-
Praha
4. 3.
úterý
Školení obsluh manipulačních vozíků (VZV) Školení obsluh manipulačních vozíků (VZV)

Nabízíme školení obsluh manipulačních vozíků pro tzv. vysokozdvižné vozíky. Platné certifikáty samozřejmostí. Nové průkazy, rozšiřující školení, opakovaná školení, výměna a vydavání duplikátu průkazu. Školení zajišťujeme v našich případně Vašich prostorech. ..

Cena dohodou
Beroun
Stránka: 1


Kurzy a školení

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Kurzy a školení.
Pro změnu inzertní rubriky z Kurzy a školení na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Kurzy a školení
Nápověda - Podmínky - RSS