domaci-prace- inzerce a bazar
Domácí práce

Služby v oblasti domácích prací - inzerce

Inzeráty v kategorii

Inzerce Domácí práce

14. 6.
středa
Služby pro seniory Služby pro seniory

Staráte se o starší osobu a nevíte si rady? Potřebujete pomoc v péči o člena rodiny? Nabízíme zkušené a proškolené pečovatelky / společnice k seniorům a osobám se sníženou soběstačností. Rozsah nabízené služby závisí na přání a možnostech klienta. Poskytujeme ..

Cena dohodou
Praha
12. 2.
neděle
Kácení stromů Znojmo , Rizikové kácení Kácení stromů Znojmo , Rizikové kácení

Kácení stromů Znojmo a okolí. Ořez stromů Znojmo a okolí. Řezání stromů. Pro každou situaci vymyslíme vždy individuální řešení. Telefony zvedáme i o víkendu. , 702-351-234 , bobr.hlodavec(zav)seznam

14,-
Znojmo
13.11.
neděle
Senior taxi a péče o seniory Senior taxi a péče o seniory

Pro seniory v Praze a okolí zabezpečujeme SENIOR TAXI k zajištění nákupu, návštěvy lékaře, přátel apod. Poskytneme též doprovod. Dále nabízíme zkušené a proškolené společníky/společnice k seniorům. Rozsah služby závisí na přání klienta. Společník/společnice ..

Cena dohodou
Praha
1. 5.
neděle
Služby pro rodinu a domácnost Služby pro rodinu a domácnost

Nabízíme zkušené a proškolené společníky/společnice k seniorům a osobám se sníženou soběstačností. Rozsah nabízené služby závisí na přání a možnostech klienta. Společník/společnice poskytne klientovi podporu při každodenním zvládání péče o vlastní osobu a chod ..

Cena dohodou
Praha
29.10.
čtvrtek
Foto není k dispozici Hodinovy manzel

Dobry den, hledáte všestraně šikovného sympatického řemeslníka na jakoukoli práci,pomoc,opravu. odvoz.atd. Nejlepe okres Blansko a co nebude v mých silách vše zařídím. Techniku ,nářadí mám tel 606954900

Cena dohodou
Boskovice
20. 9.
neděle
Nabídka pečení domácího vánočního cukroví Nabídka pečení domácího vánočního cukroví

Nabízím pečení domácího vánočního cukroví, připravené podle klasických receptur z kvalitních surovin. Peču kolem 15-20 druhů nebo dle přání zákazníka. Cena od 350kč/1kg. Přijímám rezervace, odběr dle dohody. Pro více dotazu mne, prosím, kontaktujte ..

Cena v textu
Tábor
19. 8.
středa
Žehlení a opravy oděvů s dovozem Žehlení a opravy oděvů s dovozem

Nabízíme žehlení a základní opravy vašich oděvů. Oděvy vyzvedneme a vyžehlené, opravené dovezeme zpět k Vám. Ceny jsou stanoveny individuálně. Praha, Kladno a okolí.

Cena dohodou
Praha
1. 8.
sobota
Žehlení Vašeho prádla Žehlení Vašeho prádla

Nebaví Vás pohled na kopy nevyžehleného prádla, ložního povlečení, košil atd? Nabízím žehlení Vašeho prádla u mně doma, prádlo si přivezu a dovezu (v případě vlastního dovozu/odvozu samozřejmě sleva). Brno, Tišnov a okolí. Pro soukromé osoby i firmy. Cena 70,- za 1kg ..

Cena v textu
Brno
8. 7.
středa
Hodinový manžel Ústí nad Labem Hodinový manžel Ústí nad Labem

Hodinový manžel Ústí nad Labem a okolí Obchody levně nabízí své všestranné služby pro každého. Hodinový manžel Ústí nad Labem a okolí Obchody levně je tu pro všechny, kdo potřebují něco opravit, s něčím pomoci a udělat doma práce, na které nestačí a pro firmu je tato ..

Cena dohodou
Ústí nad Labem
23. 5.
sobota
Foto není k dispozici Vaření v domácnostech

Nabízím vytíženým ženám pomoc při vaření .Vařím převážně českou kuchyni.Jsem žena,48 let,pracuji na živnostenský list.Vše po domluvě.Okres Havlíčkův Brod.Přijedu,uvařím,odjedu.Případná pomoc s úklidem možná.Spolehlivost a diskrétnost zaručena.Volejte prosím do ..

Cena dohodou
Havlíčkův Brod
22. 2.
neděle
Foto není k dispozici Smontujeme Váš nábytek.

Pořídili jste si nábytek a nemáte čas ho smontovat nebo vás to prostě nebaví. Rádi vám s tím pomůžeme. Jenom o víkendu. 775607891

Cena dohodou
Praha
6. 7.
neděle
Foto není k dispozici DŮM,BYT A ZAHRADA

Nabízím drobné opravy,údržbu a všechny potřebné práce.

Cena dohodou
Brno
28. 1.
úterý
Foto není k dispozici Paní na žehlení, žehlení prádla Plzeň - Doubravka

Pečlivě vyžehlím Vaše prádlo. Jsem maminka na MD z Plzně z Doubravky, nekuřačka. Prádlo přivezete a vyžehlené dostanete zpět. Cena je 50 Kč za 1 kg prádla, 20 Kč za košili s krátkým rukávem, 25 Kč za košili s dlouhým rukávem. Bericek@seznam.cz

Cena v textu
Plzeň
22.10.
úterý
HODINOVÉ manželky. Úklid, pomoc blízkým, doprava.. HODINOVÉ manželky. Úklid, pomoc blízkým, doprava..

HODINOVÉ manželky***Uklidíme Váš dům, byt, auto, firmu i zahradu***Pomůžeme Vašim blízkým***Odvezeme, přivezeme - kohokoliv a cokoliv***Obstaráme nákup, úřad i občerstvení***Příprava rodinných oslav***Služby hodinové sekretářky***Služby hodinového manžela*** Nabídka ..

150,-
Kralupy nad Vltavou
Stránka: 1


Domácí práce

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Domácí práce.
Pro změnu inzertní rubriky z Domácí práce na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Domácí práce
Nápověda - Podmínky - RSS