automoto- inzerce a bazar
Auto moto

Auto moto služby - inzerce

Inzeráty v kategorii

Inzerce Auto moto

3. 8.
pondělí
Foto není k dispozici Autmyčka ECOWAY

Vážení zákazníci, nabízíme ekologické mobilní mytí bez vody - na bázi NANO technologie, dále tepování a celkové čištění vozů ekologickými prostředky, které jsou šetrné k životnímu prostředí a se znatelným a dlouhodobým ochranným efektem. Naše firma nabízí ..

Cena dohodou
Praha
15. 6.
pondělí
Opravy aut po kroupách+autolakovna Opravy aut po kroupách+autolakovna

Již 10 let opravujeme auta po kroupách technologií Smart Fix (PDR) bez nutnosti lakování. Oprava je provedena během jednoho dne! Příznivé ceny. Orientačně vyjde oprava vozu po kroupách podle složitosti, velikosti důlků a jejich počtu na 5000 - 12000 za 100 důlků! Likvidujeme ..

Cena dohodou
Český Krumlov
20. 3.
pátek
Výfuky levné se zárukou 24 měsíců Výfuky levné se zárukou 24 měsíců

Nabízím levné výfuky se zárukou 24 měsíců na veškerá osobní a dodávková auta,včetně montážního materiálu. V případě zájmu mne kontaktujte

Cena dohodou
Zlín
31. 1.
sobota
ODTAHOVA SLUŽBA - Non-stop ODTAHOVA SLUŽBA - Non-stop

ODTAHOVÁ SLUŽBA NON - STOP popis: Odtahová služba NON-STOP vozidlem Fiat Ducato - 7 míst. Možnost přepravy nákladu a vozidel do 2 tun. Třinec + okolí po domluvě celá ČR i zahraničí.Smluvní ceny. + Možnost zapujčeni noveho voziku na přepravu aut - lafeta. Po domluvě ..

Cena dohodou
Frýdek-Místek
4. 8.
pondělí
Odvoz autovraků Odvoz autovraků

Odvoz autovraků a nepojízdných vozidel, až 1000kč za Váš vůz, šrot a eko likvidace. Pište a volejte

1.000,-
Klatovy
23. 7.
středa
PRODÁM PS12 s obsahy 1500, 1600, 1800, 1900, 2000 PRODÁM PS12 s obsahy 1500, 1600, 1800, 1900, 2000

Prodáme nové požární stříkačky výše uvedených obsahů. !POZOR AKCE! na přestavbu Vašeho stávajícího stroje v jakémkoliv stavu na PS12 1500 SPORT/ZÁSAH (nové čerpadlo, chlazení, GO motoru a příslušenství, lak a komaxit dle Vašeho přání. Dodání do 4 týdnů CENA V KČ ..

69.000,-
Olomouc
30. 6.
pondělí
Opravy nákladní, osobní, motocykly, obytné vozy Opravy nákladní, osobní, motocykly, obytné vozy

Nabízíme široký sortiment autoservisních a pneuservisních služeb všech značek - veškeré opravy obytných vozidel a přívěsů (včetně interiéru vozidla, instalace doplňků...), opravy převodovek a motorů nákladních vozidel 320.-/hod.bez DPH, opravy a servis osobních vozidel a ..

Cena v textu
Šumperk
14. 5.
středa
Autodílnička Autodílnička

Výměny autopříslušenství- oleje,brzdy,spojky,řemeny,rozvody,výfuky,skla,žárovky,baterie,chladiče,tlumiče,žhaviče atd. v centru Hodonína Rodinova ul.. Objednávejte telefonicky

Cena dohodou
Hodonín
22. 2.
sobota
Hydrografika-nový svět tuningu Hydrografika-nový svět tuningu

Jedná se o fólii potištěnou různími vzory. Fólie se uvede před aplikací na díl do tekutého stavu na vodní hladině. Poté se předmět ponoří přes fólii do aplikační lázně a tím dojde k rovnoměrnému přilnutí fólie na předmět. Díky tekutému stavu fólie přesně ..

Cena dohodou
Praha
22.10.
úterý
Foto není k dispozici Srovnání cen povinného ručení

Online srovnání cen povinného ručení z 13 pojišťoven v ČR. Většina zájemců o srovnání může ušetřit až 64 % z ceny povinného ručení. Jednoduchým formulářem si mohou zájemci o povinné ručení porovnat konkrétní nabídky. Využijte srovnávací formulář ..

Cena dohodou
Brno
22.10.
úterý
Foto není k dispozici Havarijní pojištění srovnání

Kvalitní porovnávač havarijního pojištění - srovnávač havarijního pojištění více než 10 různých pojišťoven. Podívejte se jaké pojištění je pro Váš vůz ten nejlepší. Stačí použít formulář ..

Cena dohodou
Praha
19.10.
sobota
Foto není k dispozici Odvoz na svatbu

Nabízíme odvoz vozem: Chevrolet Corvette C5 Z06 viz. foto Vůz je k dispozici s řidičem, který se přizpůsobí Vašim přáním. Chevrolet Corvette C5 Z06 Zapůjčení s řidičem: 2 hodiny 2 000 kč/h 3 hodiny 1 900 kč/h 4 hodiny 1 700 kč/h 5 ..

Cena v textu
Brno
Stránka: 1


Auto moto

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Auto moto.
Pro změnu inzertní rubriky z Auto moto na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Auto moto
Nápověda - Podmínky - RSS