Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 6
8.12.
čtvrtek
Foto není k dispozici

ÚKLID

Nabízíme precizní úklid Vaší domácnosti, kanceláře. Jednorázově i pravidelně. Zkušenosti 20let . Od 19.12.2022 je možnost předvánočního úklidu. Uklízení je pro nás radostí vše , co nejde vyčistit je pro nás výzvou:) Zakládám si na tom, že dům musí být perfektně ..

Cena dohodou
Neratovice
15. 2.
út
Foto není k dispozici

Úklidové práce

Naše firma "Už je čisto" nabízí služby v oblasti úklidů. (domácnosti, firmy, ordinace, úklidy po rekonstrukcích, čištění koberců a čalounění atd.) Nízké ceny, rychlost a pečlivost.

Cena dohodou
Ostrava
7. 2.
pondělí
Foto není k dispozici

Úklidové služby

Firma VM Úklidové služby Nabízíme Vám vysoce kvalitní čištění koberců, běhounů, matrací a sedacích souprav. Provádíme čištění kožených sedacích souprav, taburetů a židlí s následnou impregnací. Čištění je vhodné na všechny druhy kůže. Dále nabízíme ..

Cena dohodou
Sušice
4. 9.
sobota
Foto není k dispozici

Úklid RD v Úvalech

Hledám slečnu, paní nekuřačku, milou, spolehlivou, pečlivou, bezúhonnou, pracovitou na pravidelný náročný úklid, zkušenosti v tomto oboru vítané, ale není podmínkou v pá 9 – 17 hodin v Úvalech u Prahy a to dlouhodobě. Plat 180,- Kč/hod. s výplatou 1x měsíčně. TEL: 608 ..

Cena v textu
Praha
7. 6.
pondělí
Foto není k dispozici

Hospodyně, paní na úklid

Nabízím službu hospodyně do domácnosti, paní na úklid. Možný úklid, praní, žehlení, vaření, drobné práce na zahrádce. Vodňansko, Prachaticko

180,-
Vodňany
4. 1.
pondělí
Foto není k dispozici

Úklid rekreační chaty

Hledám flexibilní paní na úklid rekreační turistické chaty na Kohútce. Práci nabízím od března 2021. Úklid bude probíhat podle obsazenosti chaty, proto je práce vhodná pro časově flexibilního člověka, například pro čerstvou důchodkyni. Vhodné pro ženy z Velkých Karlovic, ..

Cena dohodou
Vsetín

Stránka: 1

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


© Inzerce.net - Inzerce služeb
Nápověda - Podmínky - RSS