inzerce služeb
Inzerce služeb - 5. strana

Nabídněte stěhování, najděte si hlídání dětí nebo doučování matematiky.

Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 107
14. 3.
pondělí
Stěhování Vektos - Profesionální stěhování po Praz Stěhování Vektos - Profesionální stěhování po Praz

Zvládneme vše co si představíte pod pojmem stěhování a o Vaše věci se postaráme jako o vlastní. Rychlá domluva, dostupnost, spolehlivost, flexibilita a hlavně poctivě odvedená práce. Cena stěhování po Praze a okolí už od 1.200,- kč. Kromě stěhování rádi zajistíme i ..

1.200,-
Praha
20. 2.
neděle
Foto není k dispozici Opravy a svařování nárazníků

Svařování nárazníků .Lakování dílů . Veškeré opravy karoserií.

Cena dohodou
Litovel
18. 2.
pátek
Nabízím administrativní služby Nabízím administrativní služby

Nabízím provedení korektury, copyediting, přepis textu ze skenu nebo fotografie či přepis audia mp3 na text. Na fakturu I dlouhodobě Neplátce DPH Cena za normostranu (1800 znaků včetně mezer) 50 Kč Online

Cena v textu
Praha
15. 2.
út
Foto není k dispozici Úklidové práce

Naše firma "Už je čisto" nabízí služby v oblasti úklidů. (domácnosti, firmy, ordinace, úklidy po rekonstrukcích, čištění koberců a čalounění atd.) Nízké ceny, rychlost a pečlivost.

Cena dohodou
Ostrava
7. 2.
pondělí
Foto není k dispozici Úklidové služby

Firma VM Úklidové služby Nabízíme Vám vysoce kvalitní čištění koberců, běhounů, matrací a sedacích souprav. Provádíme čištění kožených sedacích souprav, taburetů a židlí s následnou impregnací. Čištění je vhodné na všechny druhy kůže. Dále nabízíme ..

Cena dohodou
Sušice
4. 2.
pátek
Foto není k dispozici Hledám praci

Dobrý den provádíme pokládku zámkové dlažby obrubníky ruční výkopové práce izolace bourací práce děkuji za nabídky olomoucký kraj zlínský kraj

Cena dohodou
Přerov
29. 1.
sobota
Nákladní autodoprava s HR rukou Nákladní autodoprava s HR rukou

Nabízíme nákladní dopravu, přepravujeme sypké materiály, tuhá paliva, paletované i kusové zboží. Disponujeme vozidly: Scania sklápěč, ložná plocha 5,4 x 2,5m o užitné hmotnosti 8,5t Hydraulická ruka o délce 8,5m a nosností 3,8 - 1,28t. Mercedes-Benz valník, ložná plocha 2,7 ..

Cena dohodou
Třinec
17.12.
pátek
Vedení účetnictví, zpracování mezd a daní Vedení účetnictví, zpracování mezd a daní

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, mezd a personalistiky, zpracování daňových přiznání. Vše je možné spravovat online s dálkovým přístupem. Od 1.12.2021 máme novou kancelář na Husovo náměstí v Berouně. Svěřte své starosti s odborníkům. Máme ..

Cena dohodou
Beroun
19.11.
pátek
Foto není k dispozici Kompletní webové stránky za 990 Kč

Nabízím webové stránky za roční paušál 990 Kč s vlastní doménou.

990,-
Liberec
14.10.
čtvrtek
Foto není k dispozici STŘÍHÁNÍ A ÚPRAVA PSÚ, PSÍ HOTEL

Nabízím služby psího salonu - stříhání, trimování, koupání, vyčesávání psů všech plemen. Hlídání Vašich zvířecích mazlíčků. Kontakt : tel. 605984636

Cena dohodou
Žďár nad Sázavou
13.10.
středa
Francouzsky jazyk Francouzsky jazyk

Nabízím doučování francouzštiny pro dospělé a studenty začátečníky i pokročilé. Dlouholetá praxe s doučováním, individuální trpělivý přístup. Lekce trvá 45 nebo 60 minut dle Vašeho přání. Cena dohodou.

Cena dohodou
Karlovy Vary
3.10.
neděle
Foto není k dispozici Instalatér

Nabízíme kompletní instalatérské a topenářské práce 24/7. Dovoz, odvoz a zapojení spotřebičů, výměny a opravy vodovodních baterií, sanity a kuchyňských linek. Doklad a záruka samozřejmostí.

Cena dohodou
Ostrava
23. 9.
čtvrtek
Foto není k dispozici Pomoc nemocným

Nabízím pomoc nemocným! Jestli máte duševní,psychické nebo fyzické problémy,tak napište a společně se je pokusíme odstranit částečně a třeba i úplně.

Cena dohodou
Boskovice
21. 9.
út
Foto není k dispozici Revize plynu - Servis plynových a tlakových zaříze

Revize plynu - Servis plynových a tlakových zařízení. Revize, školení, servis, drobná oprava (opravy) plynu a tlakových zásobníků. Propan-butan (LPG), PB láhev (PB lahve), plynový kotel (plynové kotle) - spotřebiče, zemní plyn - ZP. Tel: 777107104, e-mail: oldakolos@post.cz ..

Cena dohodou
Pardubice
13. 9.
pondělí
Foto není k dispozici ROZVOZ JÍDEL

Scháníme do naší flotily řidiče s vlastním vozem , motorkou , kolem či e-koloběžkou. Jedná se o rozvoz jídla přes aplikaci Bolt food ( máme zastoupení pro Bolt food) Rozvoz je po městě ČESKÉ BUDĚJOVICE. Pracovní doba je zcela flexibilní. Záleží čistě na vás kdy budete ..

Cena dohodou
České Budějovice

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

inzerce služeb

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou inzerce služeb.
Pro změnu inzertní rubriky z inzerce služeb na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - Inzerce služeb
Nápověda - Podmínky - RSS