inzerce služeb
Inzerce služeb - 4. strana

Nabídněte stěhování, najděte si hlídání dětí nebo doučování matematiky.

Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 79
13. 6.
sobota
Foto není k dispozici E-Shop + obchod + zásoby - PRODÁM

Prodám obchod s dárkovými a bytovými doplňky s 23-letou tradicí v OD.Dvořák (Tábor), včetně vybavení, zásob a internetového obchodu www.aq-atelier.cz (odchod do důchodu) Bližší informace na tel.602680934

Cena dohodou
Tábor
12. 6.
pátek
Foto není k dispozici Sluzby pro zeny

Dobrý den nabízím veškeré služby ženám od jemného hlazeni a povidani Si až po veškeré sexuální služby na praní. Pouze hetero poprosím muže / chlapy NEPSAT!! Jsem mladý pohledný atletická postava 28let, auto i zázemí mám . Cena i služby individuálně po dohodě . ..

Cena v textu
Šumperk
10. 6.
středa
Foto není k dispozici Doučování německého jazyka

Dobrý den,nabízím doučování německého jazyka dle individuálních potřeb žáka pro 1 a 2 stupeň základních škol.Lokalita Brno-město.Praxe a zertifikace jednotlivých stupňů dle referenčního rámce je samozřejmostí.V případě zájmu o bližší info mě prosím kontaktujte na ..

200,-
Brno
2. 6.
út
Foto není k dispozici Zahradnické služby

Sekání zahrad běžného charakteru Ořezání keřů či živého plotu Dělení dřeva motorovou pilou a další běžné zahradnické práce. Pohybujeme se zejména po Praze a okolí.

Cena v textu
Praha
22. 5.
pátek
KONSOLIDACE ÚVĚRŮ KONSOLIDACE ÚVĚRŮ

Poskytujeme podnikatelské úvěry na zástavu nemovitostí, pozemků. Vyplácíme exekuce, vykupujeme nemovitosti v dražbě nebo insolvenci, odkupujeme pohledávky, řešíme nevýhodné závazky. Jsme po celé ČR, přijedeme za Vámi. Poradenský a právní servis. Žádné poplatky předem. ..

Cena nerozhoduje
Olomouc
14. 5.
čtvrtek
Prodej hotové agentury práce (personální agentury) Prodej hotové agentury práce (personální agentury)

Prodáme nově registrovanou agenturu práce a personální agenturu - bez omezení oborů registrovanou v Praze, registrována jako společnost s ručením omezeným a je bez . % bez jakýchkoliv dluhů. Agentura práce má zaplacenou kauci 500.000,- Kč, a vydaná všechna povolení na ..

Cena dohodou
Praha
10. 5.
neděle
Foto není k dispozici Nařežu naštípu srovnám dřevo

Nařežu, naštípam a srovnám dřevo dle dohody. Přijedu, štípačku, pilu si přivezu.

Cena dohodou
Český Krumlov
9. 5.
sobota
Karmické čištění negací-na dálku Karmické čištění negací-na dálku

Nabídka karmického čištění negací a bloků duše-na dálku: -7 denní proces/ 2500 Kč-denní čištění -10 denní očista negací/ 3600 Kč-denní očista Karuna-ki -21 denní základní očista /4800 Kč-3x týdně+texty+Karuna-ki) -30 denní komplexní karmická očista silných ..

2.500,-
Praha
27. 4.
pondělí
Foto není k dispozici Nabízím služby chůvy, hospodyně v libereckém kraji

Nemáte čas uklízet nebo se chcete věnovat svým koníčkům či práci? Ráda Vám pomohu. Nabízím jednorázové nebo pravidelné úklidy domácnosti, rodinných domů, kanceláří, penzionu, panelových domů a jiných prostor. Nabízím dlouholeté zkušenosti jako hospodyně v domácnosti, ..

120,-
Liberec
21. 4.
út
           Půjčky nově – COVID – 19 Půjčky nově – COVID – 19

NOVĚ po dohodě s obchodními partnery při realizaci smlouvy sjednání půjček, exekucí, výkupu nemovitosti s nájemní smlouvou s odkladem splátek o tři až šest měsíců. Jednejte sami za sebe a zajistěte si klidnou a stabilní budoucnost pro sebe i pro svou rodinu a děti, bez stresů ..

Cena dohodou
Olomouc
16. 4.
čtvrtek
Výkup nemovitosti s možností zpětného odkupu Výkup nemovitosti s možností zpětného odkupu

Odkoupíme Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu a ihned Vám ji pronajmeme. Zůstáváte bydlet ve svém bytě či domě a budete platit nájemné. Můžete nemovitost využívat dále jak jste zvyklí. Vaši nemovitost si můžete zpět koupit KDYKOLIV. Je určen pro klienty, kteří ..

Cena dohodou
Olomouc
3. 4.
pátek
Jazykové kurzy s rodilými mluvčími Jazykové kurzy s rodilými mluvčími

Dobrý den, jazyková škola Language Forum nabízí jazykové kurzy pro širokou veřejnost - kurzy pro jednotlivce i firemní kurzy. Naučte se jazyky od rodilých mluvčích! Nabízíme intenzivní výuku jazyků, kurzy šité na míru, moderní metody výuky. Zlepšete své osobní jazykové ..

467,-
Praha
1. 4.
středa
VÝKUP NEMOVITOSTÍ S BYDLENÍM VÝKUP NEMOVITOSTÍ S BYDLENÍM

Výkup nemovitosti je do výše 70% tržní hodnoty. Pokud máte zájem, můžete zůstat bydlet ve svém bytě či domě a platíte nájemné nebo si po určité době můžete nemovitost odkoupit zpět Vy i jiný člen rodiny, popřípadě si najít jiné bydlení. Nemovitost využíváte dále ..

Cena dohodou
Olomouc
31. 3.
út
Foto není k dispozici 3D vizualizace koupelny

Potřebujete pomoc při návrhu a zařizování koupelny či už je to rekonstrukce, novostavba, koupelna v paneláku či rodinném domě? 3D grafický návrh s 5-7 pohledmi na vytvořenou koupelnu Vám zašleme mailem. Jedná se pouze o vizualizaci místnosti, nejedná se o stavební ..

1.500,-
Frýdek-Místek
17. 3.
út
Dva zedníci nabízí své služby Dva zedníci nabízí své služby

Dva zedníci nabízí své služby -kompletní i částečné rekonstrukce -hrubé stavby -sádrokartony,obklady a dlažby -novostavby -základové desky -fasády a další. Cena dohodou V pripade zájmu nás prosim kontaktujte na emailu: Zednicke-prace-super@centrum.cz ..

Cena dohodou
Znojmo

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

inzerce služeb

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou inzerce služeb.
Pro změnu inzertní rubriky z inzerce služeb na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - Inzerce služeb
Nápověda - Podmínky - RSS