inzerce služeb
Inzerce služeb - 3. strana

Nabídněte stěhování, najděte si hlídání dětí nebo doučování matematiky.

Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 107
6.11.
neděle
Foto není k dispozici Pokojská, uklízečka, ubytovatelka

​Hledám paní na úklid a ubytování hostů v rekreačním objektu v Kořenově 1249. Maximální počet lidí 20 v 5 ti pokojích. Příjezd a odjezd hostů nejčastěji v pátek navečer, nebo v sobotu, někdy i během týdne. Vhodné pro ženy v domácnosti, studentky, na mateřské ..

Cena dohodou
Tanvald
5.11.
sobota
Nákupy v Polsku Nákupy v Polsku

NÁKUPY NA VÁNOCE V OBCHODNÍM CENTRU V POLSKU S NÁVŠTĚVOU PARKU MINIATUR Termín: 17.11.2022 Zveme Vás na nákupy do polského městečka Klodzko. Zde se nachází velké obchodní centrum, ve kterém naleznete obchody jako je Paryzanka – obchod s módou pro náročné ženy, Tally ..

800,-
Poděbrady
11.10.
út
Propagace eshopu + zákaznický servis Propagace eshopu + zákaznický servis

Pracujte z domova a v čase, který si určíte sami Hledáme šikovné propagátory eshopu s vůněmi, kosmetikou a potravinovými doplňky. Práce je kompletně z domu Pozice, která je vhodná pro každého od 16ti let. tedy pro každého, kdo se umí pohybovat a vyjadřovat především ..

Cena dohodou
České Budějovice
3.10.
pondělí
PB Stěhování PB Stěhování

Provádíme stěhování bytů, domů, firem. Vyklidíme vaši nemovitost, pozůstalost, sklep, půdu. To vše kompletně. Rozvozy zboží. Autodoprava ČR + EU.

Cena dohodou
Příbram
23. 9.
pátek
Foto není k dispozici Kadeřnice domů

Kadeřnice přijede za Vámi domů. Nabízím kadeřnické služby s velkou praxí. Stříhání, barvení, melírování.

Cena dohodou
Praha
21. 9.
středa
Foto není k dispozici Angličtina i pro

Doučuji každého zájemce od úrovně úplných začátečníků až po středně pokročilé. Mám víc jak desetileté zkušenosti. Pomůcky předem připravené, takže si nemusíte nic kupovat. Platí se hodina od hodiny. Tel.: +420 732 860 745

200,-
Brno
1. 9.
čtvrtek
Potřebujete šikovného zedníka tak volejte Potřebujete šikovného zedníka tak volejte

Potřebujete rekonstrukci bytu či domu tak volejte 737 409 444 (koupelny, obklady, dlažby, fasády, štuky atd...) praxe 35 let

Cena dohodou
Praha
30. 8.
út
Foto není k dispozici RS Bílý Potok

Nabízím pronájem areálu v termínu 1.7. - 15.7. 2023, je vhodný pro pořádání letních táborů, soustředění a dalších hromadných akcí. Max. kapacita 150 osob. K dispozici je i fotbalové a volejbalové hřiště, venkovní stoly na ping pong a koupaliště

Cena dohodou
Frýdlant
25. 8.
čtvrtek
Externí vedení účetnictví, celá ČR Externí vedení účetnictví, celá ČR

Nemáte čas na vedení účetnictví? Potřebujete pomoct s daňovou evidencí? Ztrácíte se v zákonech? Nabízím externí vedení účetnictví pro fyzické osoby, pro OSVČ a mikro či menší s.r.o. Mojí hlavní pracovní náplní je: - vedení účetnictví a daňové evidence - ..

Cena dohodou
Valašské Meziříčí
24. 8.
středa
Foto není k dispozici Speciální pedagog

Výuka českého jazyka pro cizince. Vyučujeme dospělé i děti od pěti let. Od října připravujeme prostory pro výuku. Doučujeme jednotlivce i skupinky.

Cena dohodou
Kladno
24. 8.
středa
Itálie Lignano 2.-.4.9.2022 Itálie Lignano 2.-.4.9.2022

LIGNANO 2. - 4. 9 2022 UŽIJTE SI POSLEDNÍ CHVÍLE U MOŘE- JEDNODENNÍ KOUPÁNÍ V ITÁLII Program zájezdu: v pátek 2.9.2022 v 20,00 hod odjezd z Prahy, - hlavní nádraží, možnost přistavení v Benešově, Táboře a Českých Budějovicích. příjezd do Lignana v ..

1.450,-
Praha
23. 8.
út
Docházkový seminář M0HENDŽODÁRO Docházkový seminář M0HENDŽODÁRO

Milé ženy. Zvu vás na docházkový seminář M0HENDŽODÁRO, který začíná od 13.10.2022 Lekce každý lichý čtvrtek v Praze od 18 - 20 h. Najděte si v pracovním týdnu čas jen na sebe. Zastavte se a navažte spojení se sebou a svým ženstvím, pojďte upevnit své zdraví a ..

490,-
Praha
21. 8.
neděle
Foto není k dispozici Malby,nátěry - volné termíny- VOLEJTE!!!!

Jsme veselá parta chlapů, svou práci děláme rádi, děláme ji precizně, zodpovědně a rychle. Nabízíme : Malířské, natěračské a lakýrnické práce - ochranné nátěry konstrukcí a dalších materiálů. Potřebujete vymalovat, natřít fasádu , střechu, okapy, ploty, ..

Cena dohodou
Valašské Meziříčí
2. 8.
út
Foto není k dispozici Kontejnerová doprava

Nabízíme kontejnerovou dopravu: Dovoz písku, štěrku, suchého betonu, hlíny, zásyp do desky, drcený asfalt, kompost, kůra, štěpky, palivové dřevo, uhlí a jiného materiálu. Odvoz objemného odpadu, likvidace suti, směsný odpad, dřeviny a trávník, hlíny a jiný materiál.

Cena dohodou
Zlín
2. 8.
út
Účetnictví rychle a spolehlivě Účetnictví rychle a spolehlivě

NABÍZÍM EXTERNÍ ÚČETNÍ SLUŽBY: - kompletní zpracování a vedení účetnictví firmám a osvč - zpravování mezd, včetně veškerých daňových přiznání - zpracování DPH, Kontrolní Hlášení a Souhrnné hlášení, daň z příjmů Fyzických i Právnických osob - ..

Cena dohodou
Zlín

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 ...8

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

inzerce služeb

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou inzerce služeb.
Pro změnu inzertní rubriky z inzerce služeb na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - Inzerce služeb
Nápověda - Podmínky - RSS